Çmimi: nga

Super oferte 15 ditore, ulet cmimi i Viles. Shitet vile Luksoze ne Kashar.

€1,250,000

Pershkrimi

Super oferte 15 ditor, ulet cmimi i viles nga 1,700,000 eu ne 1,250,000 euro.. Shitet vile Luksoze ne Kashar.Vila  eshte e ndertuar ne nje zone mjaft te bukur dhe piktoreske, midis natyres , ajrit dhe pemeve.Vila eshte e projektuar ne sitlin modern ku spikatet arkitektura e saj si dhe punimet mjaft cilesore .Ne  ndertimin e fasades se saj jane perdorur materiale te shtrenja si gure te bardhe dhe veshjme me dru Afrikan. Duke kaluar ne ndarjen e planimetrise se viles veme re siperfaqen e ndertimit prej 1017m2 ne total ku ndahet ne : 3 dhoma ndenje ose dite ku njera prej saj ka nje verande teper  te madhe  me nje sip prej 180m2 , ne 7 dhoma gjumi dhe 7 tualete  ku disa  prej tyre   jane  me verande me nje pamje mjaft te bukur  dhe relaksuese  dhomat e gjumit jane te shoqeruara gati te gjitha me garderobat e tyre  , numri i verandave ne total ne te gjithe ndertesen eshte 6.Ambjente gatimi dhe  ngrenie 3 si dhe ambjent ngrenie ceremoniale jane 3. Garderobe dite jane 3. Lavenderi 1 dhe depo 1 , palester dhe 1 spa .  Te gjitha keto ambjente kane nje siperfaqe mjaft te madhe me hapsira  te bollshme dhe per me teper na shoqeron nje arredim mjaft  bashkekohor dhe i shtrenjte njekohesisht. Vila eshte totalisht e termoizoluar, sisteme ngrohje-ftohje chiller , vetrata  dopio, etj.Duke vazhduar ne pershkrimin e viles do te gjejme nje ambjente mjaft te gjelberuara  me peme  e lule te ndryshme. Vila ne pjese  e mbrapme  te saj ka te vendosur  pishinen   e  punuar  me mjaft kujdes e bukuri. Duke perfunduar  pershkrimin e kesaj vile lluksoze theksohet se  vila eshte  e perbere nga 5-11 vende parkimi,   siperfaqja totale e truallit  eshte 4200m2 dhe sip ndertimi 1017m2, nje vend per mos tu humbur. Trualli dhe ndertesa ka hipoteke . Cmimi 1.250.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 4949
 • Çmimi €1,250,000
 • Sip. Bruto: 1017 m²
 • Sip. Toke: 4200 m²
 • Dhoma: 7
 • Tualet: 7
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 1017 m²
 • Lloji i Prones: Vila
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Zip/Postal Code: 1001
 • Neighborhood: Kashar
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€200,000

Dhoma: 8Tualete: 8m²: 480

Shtepi Private, Vila

Armilda Zeneli

3 years ago

€200,000

Dhoma: 8Tualete: 8m²: 480

Shtepi Private, Vila

3 years ago

€1,600
€1,600

Dhoma: 5Tualete: 5m²: 360

Vila

2 years ago

€300,000
€300,000

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 184

Vila

2 years ago

€3,000

Dhoma: 4Tualete: 4m²: 400

Vila

Armilda Zeneli

3 years ago

€3,000

Dhoma: 4Tualete: 4m²: 400

Vila

3 years ago