Çmimi: nga

Shitet truall+Godine per Show Room, me hipoteke ne Atotostrade Tirane Durres

€5,000,000

Pershkrimi

Shitet truall+Godine per Show Room, me hipoteke ne Atotostrade Tirane Durres. Trualli ka nje siperfaqe prej 8500 m2, ku siperfaqe ndertimi eshte 4150m2. Ndertesa eshte e projektuar ne : Bodrumi 1200m2, kati perdhe ose i pare 2100m2 dhe kati i dyte 850m2. Nderseta eshte e projektuar me nje super cilesi.  Trualli dhe objekti eshte me hipoteke.Cmimi 5,000,000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Esatet & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9876
 • Çmimi €5,000,000
 • Sip. Bruto: 8500 m²
 • Dhoma: 20
 • Tualet: 5
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 8500 m²
 • Lloji i Prones: Ambiente Komerciale, Magazina, Toke, Zyra
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Autostrada Tirane-Durres
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

2 years ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 25

Ambiente Komerciale, Dyqane, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 25

Ambiente Komerciale, Dyqane, Zyra

2 years ago

€380

Dhoma: 1Bath: 1m²: 63

Ambiente Komerciale, Dyqane

Armilda Zeneli

2 years ago

€380

Dhoma: 1Bath: 1m²: 63

Ambiente Komerciale, Dyqane

2 years ago

€12,500

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

Armilda Zeneli

2 years ago

€12,500

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

2 years ago