Çmimi: nga

Shitet truall ne Ibe me Hipoteke.

€20,000

Pershkrimi

Shitet truall  ne Ibe me Hipoteke. Trualli  ka nje sip prej 500 m2 dhe ndodhet shume prane  Resort Teatri Kame me nje pamje mjaft te bukur.  . Trualli ka hipoteke, cmimi 20.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronne kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 6474
 • Çmimi €20,000
 • Sip. Bruto: 500 m²
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 500 m²
 • Lloji i Prones: Toke
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Ibe
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€1,100,000

2 years ago

€3,281,000
€3,281,000

m²: 38600

Toke

2 years ago

€85,000
€85,000

m²: 1111.5

Shtepi Private, Toke

2 years ago