Çmimi: nga

Shitet truall + magazine ne Shkozet, me hipoteke.

€560,000

Pershkrimi

Shitet  truall + magazine ne Shkozet, me hipoteke. Magazine nodhet prane portit te Durresit. Trualli  ka nje sip prej 4000m2 dhe magazina ka nje sip ndertim 1000m2. Lokacioni eshte mjaft i favorshem per bisneze te ndryshme. Trualli dh emagazina kane hipoteke te rregullt. Cmimi 560.000 euro i diskutueshem. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 7162
 • Çmimi €560,000
 • Sip. Bruto: 1000 m²
 • Sip. Toke: 4000 m²
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 1000 m²
 • Lloji i Prones: Ambiente Komerciale, Magazina, Toke
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Durres
 • State/county: Qarku i Durrësit
 • Neighborhood: Shkozet
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€550

Tualete: 2m²: 138

Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€550

Tualete: 2m²: 138

Apartmente, Zyra

2 years ago

€1,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 190

Ambiente Komerciale, Dyqane, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€1,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 190

Ambiente Komerciale, Dyqane, Zyra

2 years ago

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

2 years ago