Çmimi: nga

Shitet Toke Truall+ toke Are+ shtepi me hipoteke ne Lezhe.

€85,000

Pershkrimi

Shitet Toke Truall+ toke Are+ shtepi me hipoteke ne Lezhe. Toka truall ka nje sip prej 334m2 si dhe toka are ka nje sip prej 1160.5m2 ne total 1495m2 . Ne prone eshte dhe shtepia e ndertuar, 1 kateshe me nje sip prej 115m2. Shtepia eshte e legalizuar me vertetim.  Toka truall dhe are kane hipoteke. Cmimi 85.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 7495
 • Çmimi €85,000
 • Sip. Bruto: 1111.5 m²
 • Sip. Toke: 1495 m²
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 111.5 m²
 • Lloji i Prones: Shtepi Private, Toke
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Lezhe
 • State/county: Lezhe
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€560,000

m²: 1000

Ambiente Komerciale, Magazina, Toke

Armilda Zeneli

2 years ago

€560,000

m²: 1000

Ambiente Komerciale, Magazina, Toke

2 years ago

€20,000
€20,000

m²: 500

Toke

2 years ago

€5,000,000

Dhoma: 20Tualete: 5m²: 8500

Ambiente Komerciale, Magazina, Toke, Zyra

Armilda Zeneli

6 months ago

€5,000,000

Dhoma: 20Tualete: 5m²: 8500

Ambiente Komerciale, Magazina, Toke, Zyra

6 months ago