Çmimi: nga

Shitet godine 3 kateshe prane Teg.

€3,000,000

Pershkrimi

Shitet godine 3 kateshe prane Teg.Objekti ka nje siperfaqe ndertimi prej 1200m2 me hipoteke. Ajo eshte  e perbere nga 3 kate gjithesej me nga 400 m2 kati.   Ambjenti ehste mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si restorante, magazina, laborator, etj pasi ka shume prane mjaft bisneze te medha si televizione, shkolla, villa, etj gje qe e ben mjaft te aksesueshem si vend.Kati -1 eshte  bodrum open space , kati i pare eshet perseri open space , kati i pare ka qene lokal ka verande, kuzhine gatimi dhe 4 tualete. Kati i dyte eshte perseri open space, siper katit te dyte shtrihet tarace e cila mund te behet shume mire pjese e nje lokali si verande  e madhe. Objekti ka dhe vend per ashensor nga bodrumi deri ne tarrace. Objekti ka dhe truallin e saj prej 1000m2 ku 500 m2 jane truall dhe 500m2 jane are. I gjithe trualli prej 1000m2 ka hipoteke. CMIMI i shitjes eshte 3,000,000 euro i diskutueshem. Kontaktoni en Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 5163
 • Çmimi €3,000,000
 • Sip. Bruto: 1200 m²
 • Sip. Toke: 1000 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 4
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 1200 m²
 • Lloji i Prones: Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Tegu
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€206,000

Shitet lokal ne Myslym Shyr.

Rruga Besim Imami, Tiranë, Albania

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

3 years ago

€206,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

3 years ago

€600

Jepet me qira magazine ne zonen e Astirit

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania

Dhoma: 2m²: 350

Ambiente Komerciale, Magazina

Armilda Zeneli

3 years ago

€600

Dhoma: 2m²: 350

Ambiente Komerciale, Magazina

3 years ago

€250,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Magazina, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€250,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Magazina, Zyra

2 years ago

€1,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 186

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

3 years ago

€1,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 186

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

3 years ago