Çmimi: nga

Shitet dyqan bashke me paisje prane Globe, me hipoteke

€52,000

Pershkrimi

Shitet dyqan bashke me paisje prane Globe .  Dyqani ka nje Sip 35 m2, 30 m2 ne certifikate dhe 5 m2 eshte ne legalizim. Dyqani shitet bashke me paisjet e frigoriferike etj. Ambjenti ndodhet tek  Rruga Stavri Themeli mbrapa globit.  Ambjenti ak hipoteke, Cmimi 52000 €. Per nej vizite ne prone kontaktoni ne Happy Home Real Esate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9912
 • Çmimi €52,000
 • Sip. Bruto: 35 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: PO
 • Sip. Neto: 30 m²
 • Lloji i Prones: Ambiente Komerciale, Dyqane
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Globe
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€297,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84.7

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

Ervin Demi

2 years ago

€297,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84.7

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente, Zyra

2 years ago

€3,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 390

Ambiente Komerciale, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€3,000

Dhoma: 1Tualete: 2m²: 390

Ambiente Komerciale, Zyra

2 years ago

€800

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84.7

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

Armilda Zeneli

2 years ago

€800

Dhoma: 1Bath: 1m²: 84.7

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante

2 years ago