Çmimi: nga

ULET CMIMI. Shitet apartament lluks 3+1+2, Bllok.

€380,000

Pershkrimi

💣💣ULET CMIMI💣💣
👍Cmimi nga 500.000 eu behet 380.000 eu👍
💶💶💶💶SAVE YOUR MONEY💶💶💶💶
✅🔥Per shitje ✅🔥
Vjen per ju miq te dashur ky apartament prane Bllokut.Stil i vecante dhe i punuar ne detaj.
✅Shitet super apartament 3+1+2 +garazhd prane Bllokut
Sip 180m2 ne total.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me security dhe kamera sigurie.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore dhe te investuar mjaft mire .
Projektuar ne ne nje kuzhine ndenje te madhe me oxhak , kuzhine gatimi te vecuar , 3 dhoma gjumi te medha, 2 tualete, depo
Me hipoteke.
Cmimi 380.000 eu
Tel ne 0699840597 Happy Home Real Estate & Consulting.
info@happyhome.al

Nese deshironi te vizitoni pronen  kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 8845
 • Çmimi €380,000
 • Sip. Bruto: 181 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 167 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€63,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

Armilda Zeneli

4 months ago

€63,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

4 months ago

€46,500

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€46,500

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

2 years ago

€700

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 110

Apartmente

Armilda Zeneli

9 months ago

€700

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 110

Apartmente

9 months ago

€45,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 56

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€45,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 56

Apartmente

2 years ago