Çmimi: nga

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Tiranes me hipoteke.

€130,000

Pershkrimi

PRONE EKSLUZIVE NGA HAPPY HOME
Shitet  apartament tek Liqeni i Tiranes, prane restorant Pavarotit.
Apartamenti ka nje me  siperfaqe totale 124.7 m2 ne total.
Apartamenti ka nje tipologji : nje kuzhine gatimi dhe ndenje, koridor, ballkon, 2 tualete dhe 2 dhoma gjumi. Ndodhet ne  katin e  3 me ashensor te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur .  Cmimi i shitjes 130.000 euro i pa diskutueshem. Apartamenti ka hipoteke. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni en 0688323183 Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9778
 • Çmimi €130,000
 • Sip. Bruto: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 104 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Liqeni i Tiranes
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€330

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€330

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

2 years ago

6 months ago

€1,700
€1,700

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartmente

9 months ago

€79,000
€79,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 94

Apartmente

2 years ago