Çmimi: nga

Shitet apartament 2+1+2 me hipoteke ne Bllok.

€138,000

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 me hipoteke ne Bllok. Apartamenti  ka nje  lokacion dhe planimetri mjaft te mire , sip totale 95m2 dhe neto 87m2.  Apartamenti eshte i perbere nga  kuzhine gatimi dhe ndenje te madhe, 2 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor, kati i katert. Apartamenti ka hipoteke. Cmimi i apartamentit 138,000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronne kontaktoni ne agjensine Happy Home real estate & Consultingg.

Detajet

 • ID e Prones: HH 4995
 • Çmimi €138,000
 • Sip. Bruto: 95 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 87 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Zip/Postal Code: 1001
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€29,000
€29,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 53

Apartmente

2 years ago

€450
€450

Dhoma: 2Bath: 1m²: 90

Apartmente

2 years ago

€600
€600

Dhoma: 2Bath: 1m²: 113

Apartmente

11 months ago

€49,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 57

Apartmente

2 years ago