Çmimi: nga

Shitet apartament 2+1+1 ne fillim Tek Kodra e Diellit.

€90,000

Pershkrimi

PER SHITJE🌸🌸
✅Shitet apartament 2+1+1 Tek Kodra e Diellit.
✅Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe punuar nga vete pronari.
✅Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.
✅Sip 90m2 ne total.
✅Apartamenti eshte i projektuar ne: nje koridor te madh hyres, kuzhine ndenje dhe gatimi te madh, koridor lidhes, 2 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe ballkon.
✅Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
✅Cmimi 90.000 euro.

Detajet

 • ID e Prones: HH 10420
 • Çmimi €90,000
 • Sip. Bruto: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: jo
 • Sip. Neto: 90 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Kodra e Diellit, Komuna e Parisit
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€29,000
€29,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 53

Apartmente

2 years ago

€1,600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 157

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€1,600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 157

Apartmente

2 years ago

€250
€250

Dhoma: 2Bath: 1m²: 110

Apartmente

3 years ago