Çmimi: nga

Shitet apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Bajram Curri , me hipoteke.

€67,000

Pershkrimi

PER SHITJE🌸🌸
✅Shitet apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Bajram Curri .
✅Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i mobiluar se fundmi,sisteme te reja, elektrike,hidraulike, patinim,parket i ri,dyert e brendshme,dere e blinduar.
✅Uje rrjeti 24 ore
✅Sip 73 neto.
✅Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ne pallat ekzistues me tulla.
✅Ka dhe nje vend te sigurt parkimi para pallatit🚗🚗🚗🚗
✅Me hipoteke.
✅Cmimi 67.000 €. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Realo Esatte & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9880
 • Çmimi €67,000
 • Sip. Bruto: 73 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 3 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Shkola e Bashkuar
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€78,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 126

Apartmente

Armilda Zeneli

2 months ago

€78,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 126

Apartmente

2 months ago

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

2 years ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

Armilda Zeneli

9 months ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

9 months ago

9 months ago