Çmimi: nga

Shitet Apartament 2+1 tek Garda, me Hipoteke.

€150,000

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 tek Garda . Apartamenti ndodhet ne katin e 5º te nje pallati ekzistues, totalisht i restauruar dhe punuar nga pronari. Apartamenti ka nje sip prej 115m2 neto dhe eshte i projektuar ne : sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi spacioze, ku ne njeren ka mundesi per te bere nje tualet te dyte apo garderobe, koridor dhe tualet me dritare dhe ballkon i madh. Ndricim maksimal , lokacion fantastik,  me Hipoteke, shitet i mobiluar,  cmimi 150.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 8002
 • Çmimi €150,000
 • Sip. Bruto: 115 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 115 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Garda
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€38,000
€38,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

2 years ago

€400
€400

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

2 years ago