Çmimi: nga

Shitet apartament 2+1 prane shkolles Cajupi, rruga Bardhyl

€79,000

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane shkolles Cajupi, tek rruga Bardhyl.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim jo te fundit. Apartamenti eshte ndertim i vitit 1997. Apartamenti ka nje sip totale 94m2. Ai perbehet nga nje kuzhine ndenje dhe gatimi te madhe, ballkon, 2 dhoma gjumi, sallon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet bosh. Apartamenti ka hipoteke, cmimi i tij 79,000 eu i diskutueshem. Nese deshironi te vizitoni pronne kontakto ne Happy Home Real Estate & consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 4523
 • Çmimi €79,000
 • Sip. Bruto: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 94 m²
 • Viti i Ndërtimit: 1997
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Zip/Postal Code: 1001
 • Neighborhood: Rruga Bardhyl
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€144,000
€144,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 132

Apartmente

2 years ago

€38,000
€38,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

2 years ago

€45,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 56

Apartmente

Armilda Zeneli

3 years ago

€45,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 56

Apartmente

3 years ago

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

Armilda Zeneli

1 year ago

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

1 year ago