Çmimi: nga

Shitet Apartament 2+1 midis 21 Dhjetorit dhe Parkut te Autobuzave

€75,000

Pershkrimi

Per shitje. Shitet Apartament 2+1 midis 21 Dhjetorit dhe Parkut te Autobuzave. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te, te fundit,ne pallat ekzistues. Taraca eshte e hidroizoluar  nga pronari. Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2 totale, 68 m2 eshte ne certifikate dhe 12m2 jane shtese . Shitet i mobiluar. Me hipoteke  Cmimi: 75000 € . Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 10380
 • Çmimi €75,000
 • Sip. Bruto: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 68 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: 21 Dhjetori
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€150,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 115

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€150,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 115

Apartmente

2 years ago

€500
€500

Tualete: 2m²: 124

Apartmente

10 months ago

€79,000
€79,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 94

Apartmente

3 years ago

€138,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

Armilda Zeneli

3 years ago

€138,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

3 years ago