Çmimi: nga

Shitet apartament 1+1 ne Plazh, ne Durres, prane hotel Florida.

€43,000

Pershkrimi

Shitet 1+1+2ballkone ne Plazh, ne Durres, prane Hotel Florides.
Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i sapo mobiluar me te gjitha paisjet e domozdoshme per nje jetese sa me komode dhe te qete, pasi dhe vendodhja e tij eshte shume prane detit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri, 5-se katesh, siperfaqe 53 m2 e brendshme dhe 59 m2 total.
Prona eshte me dokumentacion te regullt.
Cmimi: 43000€. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9269
 • Çmimi €43,000
 • Sip. Bruto: 59 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 53 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Durres
 • State/county: Qarku i Durrësit
 • Neighborhood: plepa
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

2 years ago

€160,000

Dhoma: 1m²: 102

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€160,000

Dhoma: 1m²: 102

Apartmente

2 years ago

€52,000
€52,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 73

Apartmente

9 months ago

€100,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 116

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€100,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 116

Apartmente

2 years ago