Çmimi: nga

PER SHITJE.SUPER OKAZION!!! Shitet apartament tek Liqeni i Tiranes, prane restorant Pavarotit, me hipoteke.

€130,000

Pershkrimi

PER SHITJE.SUPER OKAZION!!!

Shitet apartament tek Liqeni i Tiranes, prane restorant Pavarotit. Me tipologji 2+1 +2 tualete +2 ballkone. Me siperfaqe totale 127 m2 Ndodhet ne katin e 3 me ashensor te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Orjentim Jug. Apartamenti ka hipoteke.  Cmimi i shitjes  130.000 euro i pa diskutueshem. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9840
 • Çmimi €130,000
 • Sip. Bruto: 124.7 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 104 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Kopshti Zoologjik
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

1 year ago

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

1 year ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

2 years ago

€1,700

Jepet me qira apartament lluks 3+1+2, Bllok

Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë, Albania

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 180

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€1,700

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 180

Apartmente

2 years ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

2 years ago