Çmimi: nga

Per shitje. Super apartament 2+1+2 tek Shkolla Baletit, me hipoteke

€125,000

Pershkrimi

PER SHITJE.🥳🥳
✅Super apartament 2+1+2 tek Shkolla Baletit.
✅ Apartamenti ndodhet ne super lokacion, pallat i ri me ashensor.
✅ Pallat i mireadministruar.
✅Siperfaqe totale 100m2 dhe 96m2 neto . Apartamenti eshte i projektuar ne : nje kuzhine gatimi dhe ndenje te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, koridor dhe nje depo qe eshte i lidhur me ballkonin dh enjerin tualet.  ✅Apartamenti ka hipoteke.
✅ Cmimi 125.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Esate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9980
 • Çmimi €125,000
 • Sip. Bruto: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 96 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Rruga e Elbasanit, Shkolla Baletit
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€60,000

Bath: 1m²: 70

Apartmente

Brikena Voci

3 years ago

€60,000

Bath: 1m²: 70

Apartmente

3 years ago

€75,000
€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 90

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

3 years ago

€400

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

Brikena Voci

3 years ago

€400

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

3 years ago