Çmimi: nga

PER SHITJE. Shitet Apartament 2+1+1 plus dhe depo  ne Yzberisht me hipoteke.

€70,000

Pershkrimi

  ,  Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire prane bulevardit te ri , siperfaqe 110m2 ne total dhe superfaqe neto 100 m2 .
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor , i projektuar ne nje kuzhine gatimi dhe ngrenie, , 2 ballkone 1 tualet dhe 2 dhoma gjumi. Apartamenti ka hipoteke , cmimi 70 000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9832
 • Çmimi €70,000
 • Sip. Bruto: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 100 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Yzberisht
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€75,000
€75,000

Bath: 1

Apartmente

2 years ago

€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 50

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 50

Apartmente

2 years ago

€103,566

Dhoma: 2Bath: 1m²: 126.4

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€103,566

Dhoma: 2Bath: 1m²: 126.4

Apartmente

2 years ago

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

2 years ago