Çmimi: nga

PER SHITJE Shitet apartament 1+1 ne plazh me hipoteke, prane hpotel Dyrrah.

€29,000

Pershkrimi

PER SHITJE. Shitet apartament 1+1 ne plazh me hipoteke, prane hpotel Dyrrah.Apartamenti eshte mjaft i mire ne vije te dyte dhe ka pamje shume te mire . Sip totale 49m2 . Apartamenti eshte i projektuar ne nje kuzhine gatimi dhe ndenje, nje dhome gjumi, tualet , ballkon. Apartamenti ka hipoteke. Cmimi 29000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9116
 • Çmimi €29,000
 • Sip. Bruto: 53 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 49 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Durres
 • State/county: Qarku i Durrësit
 • Neighborhood: plepa
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

1 year ago

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

1 year ago

6 months ago

€360

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 105

Apartmente

Armilda Zeneli

4 months ago

€360

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 105

Apartmente

4 months ago

€320,000
€320,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 350

Apartmente

1 year ago