Çmimi: nga

PER SHITJE. Shitet 1+1 prane shkolles se Baletit.

€63,000

Pershkrimi

Shitet 1+1 prane shkolles se Baletit.
✅Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gatimi me vehte, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon te madh.
✅ Ka nje sip 64 m2 (ekziston mundesia per te modifikuar ne 2+1)
✅Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues
✅Orjentimi Jug-Perendim
✅ Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
✅ Shitet i mobiluar si ne foto.
🔥Cmimi 63 000 Euro.Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9668
 • Çmimi €63,000
 • Sip. Bruto: 64 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 64 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Shkolla Baletit
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€125

Dhoma: 1Bath: 1m²: 70

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€125

Dhoma: 1Bath: 1m²: 70

Apartmente

2 years ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

2 years ago

€60,000

Bath: 1m²: 70

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€60,000

Bath: 1m²: 70

Apartmente

2 years ago

€75,000
€75,000

Bath: 1

Apartmente

2 years ago