Çmimi: nga

PER SHITJE. Apartament 2+1+2+3 tek UET prane Fakultetit Mesdhetar, Vasil Shanto.

€110,000

Pershkrimi

ULET CMIMI. PER SHITJE. Apartament 2+1+2+3 tek UET prane Fakultetit Mesdhetar, Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor , lokacion fantastik . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 .  Sip 117m2 ne total , i projektuar ne : Kuzhine ndenje dhe gatime e madhe, sallon, 3 ballkone, 2 tualete, 2 dhoma shume te medha gjumi, Me hipoteke 💶Cmimi nga  117.000 eu- 110.000  euro . Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9703
 • Çmimi €110,000
 • Sip. Bruto: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 117 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Vasil Shanto
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€130,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

Armilda Zeneli

2 months ago

€130,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

2 months ago

€320
€320

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

1 year ago

€150,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 131

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€150,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 131

Apartmente

2 years ago

€209,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 190

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€209,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 190

Apartmente

2 years ago