Çmimi: nga

PER QIRA. Jepet me qira super apartament 2+1+1tualet+ ballkon ne Bllok

€600

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-bllok.
✅Jeper apartament 2+1+1 tualet dhe ballkon ne zonen e ish-bllok me qera.
✅ Apartamenti ka nje mobilim shume te mire, me internet, kondicioner, krevat queen-size ne dhomen e gjumit. Pajisjet elektronike jane te reja.
✅ Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, sip 74 m2 dhe ballkon 12 m2.
🔥Cmimi: 600 euro neto , i diskutueshem. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9441
 • Çmimi €600
 • Sip. Bruto: 74 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 74 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€80,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 131.5

Apartmente

2 years ago

€37,000
€37,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartmente

2 years ago

€170
€170

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

1 year ago

€350
€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

1 year ago