Çmimi: nga

PER QIRA.   Jepet me Qira apartament super i mire 1+1 ne zonen me te kerkuar te Tiranes, tek Pazari i ri

€380

Pershkrimi

  PER QIRA.
 Jepet me Qira apartament super i mire 1+1 ne zonen me te kerkuar te Tiranes, tek Pazari i ri
 Apartamenti ka nje siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mirembajtur me ashensor, mobilim komod.
 Organizohet nga ambjenti i ndenjes me dalje ne ballkon dhe ambjent gatimi, dhome gjumi dhe nje tualet. E shtruar me parket.
 Cmimi muaj 380 Euro

Detajet

 • ID e Prones: HH 9423
 • Çmimi €380
 • Sip. Bruto: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 72 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Pazari i Ri
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€450
€450

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 110

Apartmente

1 year ago

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€250

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente, Zyra

2 years ago

€1,700
€1,700

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartmente

9 months ago

€450
€450

Dhoma: 2Bath: 1m²: 90

Apartmente

1 year ago