Çmimi: nga

PER QIRA. Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Fakulteti Juridik

€600

Pershkrimi

PER QIRA. Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ndodhte n enje nga zonat me te mira, prane Bllokut dhe hyrjes se Liqenit. Apartamneti ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne katin e 8. Apartamenti ehste i projektuar ne nje kuzhine ndenje dhe gatimi, sallon, 2 dhoma te medha gjumi me parket ,  njera nga dhomat eshte me tualet brenda, 2 tualete dhe ballkon i madh. Apartamneti ka nje hapsire goxha te madhe me nje sip prej 115m2.  Cmimi 600 euro  neto. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9721
 • Çmimi €600
 • Sip. Bruto: 115 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 115 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Vlores
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€380,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 181

Apartmente

Armilda Zeneli

9 months ago

€380,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 181

Apartmente

9 months ago

€90,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 101.6

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€90,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 101.6

Apartmente

2 years ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

2 years ago