Çmimi: nga

PER QIRA. Jepet me qira apartament 1+1 , prane Juridikut

€300

Pershkrimi

PER QIRA🎉🎉
🔶️Ne nje zone mjaft te mire jepet me qira ky apartament 1+1 komod, totalisht i mobiluar.
🔶️Lokacion fantastik, prane Blloku dhe hyrjes se Liqenit.
🔵Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor.
👍Cmimi 300 euro neto, preferohen  te huaj. Nese deshironi te vizitoni pronne kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9652
 • Çmimi €300
 • Sip. Bruto: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 60 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€400

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€400

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

2 years ago

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

2 years ago

€550

Tualete: 2m²: 138

Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

2 years ago

€550

Tualete: 2m²: 138

Apartmente, Zyra

2 years ago

€138,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€138,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

2 years ago