Çmimi: nga

Per qira. Jepet dupleks  3+1+2+ verande

€1,250

Pershkrimi

.

PER QIRA.
🌸🌸Sa i bukur ky dupleks  3+1+2+ verande 🌸🌸
✅Dupleksi ka nje lokacion fantastik ne Bllok.
✅Duplex ka nje sip prej 190m2 +70m2 verande . kuzhine ndenje dhe gatimi te madh.
✅I projektuar ne: kuzhine ndenje me oxhak dhe gatimi te madh.3 dhoma te medha gjumi dhe 2 tualete.
🥳Veranda eshte nje pike shume e forte e ketij duplexi dhe jo vetem, ajo ka nje pamje fantastike me oxhak e shume funksional.
✅Pallat i ri me ashensor.
💶Cmimi 1250 euro neto

Detajet

 • ID e Prones: HH 9816
 • Çmimi €1,250
 • Sip. Bruto: 260 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 190 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€135,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€135,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

10 months ago

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 31

Apartmente

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 31

Apartmente