Çmimi: nga

PER QIRA. Jepet apartament 2+1+2+garderobe+garazhd Ndodhet prane Rruges se Kosovareve

€1,200

Pershkrimi

PER QIRA.
Doni te jetoni ne nje apartament super yll, ky eshte per ju , 2+1+2+garderobe+garazhd,ndodhet prane Rruges se Kosovareve.
Apartamenti eshte i sapo arreduar i pa jetuar me pare, i dizenjuar me arkitekt , luksoz.
super kompleks,  i super administruar. Apartamenti ka nje sip 117m2 i projektuar ne nje kuzhine gatimi dhe ndenje te madhe, sallo, dhome e madhe matrimoniale, 2 tualete, garderobe, ballkone.
 Plote drite , qetesi.
Cmimi 1200 euro . Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9331
 • Çmimi €1,200
 • Sip. Bruto: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 117 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente, Garazh
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Rruga Kosovareve
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€280

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

2 years ago

€250
€250

Dhoma: 2Bath: 1m²: 110

Apartmente

2 years ago

€600
€600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 115

Apartmente

4 months ago

€350
€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente

1 year ago