Çmimi: nga

Nje Super apartament shitet ne Bllok. me hipoteke

€570,000

Pershkrimi

Nje Super apartament shitet ne Bllok.  Pamje fantastike e rrethuar nje pjese e mire me xham i orientuar nga lindje jug perendim,  2 veranda mjaft te bukura ku mund te sodisesh nje pamje te mrekullueshme. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ka nje sip prej 300 m2 ne total. Apartamenti eshte i projektuar ne 2 kuzhina ndenje te medha , kuzhine gatimi te vecuar, 2 veranda , 2 tualete, depo, 3 dhoma te medha gjumi. I arreduar me stil unik Italian, i detajuar me arkitekt, punime shume cilesore, parket dru, me marka te shtrenjta elektroshtepiake dhe aksesoret e tualeteve.  Apartamenti ka garazh me cmim ekstra,  ka hipoteke, cmimi 1900 euro m2 ose 570.000 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 8626
 • Çmimi €570,000
 • Sip. Bruto: 300 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 300 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

4 months ago

€650

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 126

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

1 year ago

€650

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 126

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

1 year ago

€1,600

Dhoma: 4Tualete: 3m²: 230

Apartmente

Armilda Zeneli

11 months ago

€1,600

Dhoma: 4Tualete: 3m²: 230

Apartmente

11 months ago

6 months ago