Çmimi: nga

Jepet super apartament i mobiluar 3+1+2 + post parkimi me qira, i pa banuar me pare, prane bllokut te ambasadave, Rruga e Kavajes.

€800

Pershkrimi

PER QIRA.🔥🔥
✔Vjen per ju nga zyra Happy Home Real Estate& Consulting nje apartament modern. 3+1+2+parkim ne Rrugen e Kavajes, prane bllokut te Ambasadave.
🔶️Ky apartament ka shume te mira brenda saj : Lokacioni eshte fantastik tek rruga Kavajes afer bllokut te Ambasadave.
🔵Pallati mjaft i mire dhe i pozicionuar ne nje zone te qete larg zhurmave ku ju mund te pushoni mbas nje dite pune, takimesh mjaft te lodhshme.
🔶️E ndersa shume apartamente vuajne per Parkim , ky apartament ka garazh dhe nuk keni nevoje te merziteni apo te lodheni te gjeni nje post parkimi sic ndodh rendom ne Tirane.
🔵Apartamenti te ofron nje pamje moderne i arreduar me arkitekt cdo gje ne vendin e saj.
🔶️Per te vazhduar me ngrohjen: pike se pari eshte nje apartament i orientuar jug- perendim me diell gjithe dite, ndricim natyral e pervec ngrohjes natyrale qe te ofron orientimi pronaret jane treguar te zgjuar dhe kane instaluar edhe sistemin chiller ne cdo dhome, e ne fund apartamentit i kane shtruar edhe parket.
🔵Po te shohesh hapesirat , uau ajo eshte shume e medhe, sip 137m2.
🔶️E pra e shikoni sa te mira ka ky apartament.
🔵Une them te vini ta shikoni nga afer , premtoj qe do ta pelqeni shume.
🔶️Cmimi 800 euro perfshire dhe taksat
🔵Tel ne 0699840597 Happy Home Real Estate & Consulting do tju ndihmoje ta beni tuajen.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9469
 • Çmimi €800
 • Sip. Bruto: 137 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 137 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Rruga e Kavajes
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€500,000

Shitet  apartament lluks 3+1+2, Bllok.

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 180

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€500,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 180

Apartmente

2 years ago

€45,000

Dhoma: 1m²: 78

Apartmente

Brikena Voci

2 years ago

€45,000

Dhoma: 1m²: 78

Apartmente

2 years ago

€36,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 63

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€36,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 63

Apartmente

2 years ago

€300
€300

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 95

Apartmente

7 months ago