Çmimi: nga

Jepet super apartament 2+1+garazh me qira ne Astir, prane o zone

€500

Pershkrimi

PER QIRA🌸🌸
✅Ky apartament i ka të gjitha për një jetesë sa më komode dhe një familje të madhe 👨‍👩‍👧‍👧
✅I shtruar i gjithi me parket cilësor, dritare me xham termik nga jasht ( duroplastike ), instalime të një cilësie të lartë, muret e veshura nga brënda për ngrohje, lavatriçe për larje dhe për tharje, lavastovilje dhe sobë inkaso, mobilim cilësor dhe modern.
✅ Sip 124 m2 në total dhe 106 m2 të brëndshme, apartamenti organizohet në mënyrë perfekte me një koridor hyrës dhe një koridor i cili bën shpërndarjen në 2 dhomat e gjumit.
Sallon me dalje në ballkon, kuzhinë totalisht e kompletuar.
Një tualet qëndror dhe një tualet në dhomën matrimoniale.
✅Ka dalje direkte në katin -1 me ashensor ku ndodhet dhe parkimi
✅Të dhënat :
Sallon + Kuzhinë
Korridor
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ballkon
Mobilim Cilësor
Kati 5
Pallat i Ri ( Ndërtim i vitit 2016 )
Ashensor
Garazhd i mbyllur me qepen ( me pult )
✅Vendodhja e këtij apartamenti eshte në Astir, pranë Ozonit.
✅Çmimi në muaj 500 Euro me garazhd dhe internet të përfshirë. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate& Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 10189
 • Çmimi €500
 • Sip. Bruto: 124 m²
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 106 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Astiri
 • Shteti: Albania

Prona të ngjashme

€29,000
€29,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 53

Apartmente

11 months ago

€330,000

Dhoma: 6Tualete: 4m²: 307.7

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€330,000

Dhoma: 6Tualete: 4m²: 307.7

Apartmente

2 years ago

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€75,000

Dhoma: 3Bath: 1m²: 127.9

Apartmente

2 years ago

€170
€170

Dhoma: 1Bath: 1m²: 56

Apartmente

2 years ago