Çmimi: nga

Jepet me qira Vile 2 kateshe dhe bodrum, Tek Sheshi i Xhamllikut

€1,000

Pershkrimi

PER QIRA🌸🌸
✅Jepet me qira Vile 2 kateshe dhe bodrum
Sip trualli 260m2, sip ndertimi 180m2.
✅E projektuar ne : kati perdhe depo , kuzhine ndenje dhe gatimi shume e madhe, tualet.
✅Kati i dyte 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet ku dhoma matrimoniale ka dhe garderobe me hapsire te bollshme.
✅Ka dhe nje bodrum poshte shtepia
✅Cmimi 1000 euro neto, i pa diskutueshem. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Esate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 10044
 • Çmimi €1,000
 • Sip. Bruto: 260 m²
 • Sip. Toke: 170 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 180 m²
 • Lloji i Prones: Vila
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: xhamllik
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€300,000
€300,000

Dhoma: 5Tualete: 3m²: 225

Vila

1 year ago

€168,000
€168,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 130

Vila

2 years ago

€3,000,000

Dhoma: 3Tualete: 4m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

Armilda Zeneli

2 years ago

€3,000,000

Dhoma: 3Tualete: 4m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

2 years ago

€3,600

Dhoma: 3Tualete: 8m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

Armilda Zeneli

2 years ago

€3,600

Dhoma: 3Tualete: 8m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

2 years ago