Çmimi: nga

Jepet me qira Dublex+post parkimi, prane Hotel Mondialit

€800

Pershkrimi

Jepet me qira Dublex+post parkimi, prane Hotel Mondialit🌸🌸
✅ – Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te, ne nje vile 3 katshshe.
Organizohet:
✅– Kati i 2-te:
✅ -1Dhome ndenjie
✅ -1Dhome gatimi dhe ngrenie
✅ -1Dhome studio
✅ – 1Tualet
✅ – 1Verande 20 m2
✅ – Kati i 3- te:
✅ – 3 dhoma gjumi
✅ – 3 veranda
✅ – 1 tualete
✅ – Siperfaqe 110 m2 cdo kat.
E saporestauruar dhe e mobiluar.
Ne cdo ambient ka kondicioner
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete per banim dhe me te gjitha facilitetet.
Cmimi: 800 €

Detajet

 • ID e Prones: HH 10260
 • Çmimi €800
 • Sip. Bruto: 220 m²
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 220 m²
 • Lloji i Prones: Garazh, Shtepi Private, Vila
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: 21 Dhjetori
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€320,000
€320,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 150

Vila

2 years ago

€1,250,000
€1,250,000

Dhoma: 7Tualete: 7m²: 1017

Vila

3 years ago

€3,000,000

Dhoma: 3Tualete: 4m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

Armilda Zeneli

3 years ago

€3,000,000

Dhoma: 3Tualete: 4m²: 1200

Ambiente Komerciale, Bar - Restorante, Magazina, Vila

3 years ago

€1,000
€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 260

Vila

11 months ago