Çmimi: nga

jepet me qira apartament 1+1 tek ish Ekspozita , Lulishte 1 Maji

Ura Ish Ekspozita, Tiranë, Albania
€290

Pershkrimi

jepet me qira apartament 1+1 tek ish Ekspozita , Lulishte 1 Maji. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i mobiluar mjaft mire. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion afer me stacionin e autobuzit, markete, farmacive, kopshteve, shkollave , etj. Cmimi 290 euro ose 35,000 lek . Nese deshironi te vizitoni pronen  kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH hh003
 • Çmimi €290
 • Sip. Bruto: 95 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 95 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Additional details

 • Jepet me qira apartament 3+1 tek ish Ekspozita, lulishte i Maji:
 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Ish-Ekspozita
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

Armilda Zeneli

3 months ago

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

3 months ago

€135,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Apartmente

Armilda Zeneli

1 year ago

€135,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Apartmente

1 year ago

€600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

Armilda Zeneli

5 months ago

€600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

5 months ago

€400
€400

Dhoma: 2Bath: 1m²: 119

Apartmente

1 year ago