Çmimi: nga

Jepet me qira apartament 2+1 tek 15 Kateshi, Qender.

City Center, Rruge Devijimi Nr.8, Tiranë, Albania
€500

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek 15 Kateshi, Qender. partamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore dhe modern. Apartamenti eshte i perbere nga nje kuzhine gatimi et madhe dhe ndenje, 2 dhoma gjumi et medha, 2 tualete, ballkon, sallon. Apartamenti ka nje lokacion fantastik ne qender.Cmimi 500 euro ne muaj. Kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 5199
 • Çmimi €500
 • Sip. Bruto: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 110 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera
 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Zip/Postal Code: 1001
 • Neighborhood: 9 Kateshet, Qender
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€600
€600

Dhoma: 2Bath: 1m²: 113

Apartmente

11 months ago

€380
€380

Dhoma: 2Bath: 1m²: 131

Apartmente

3 years ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 74

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 74

Apartmente

2 years ago

€600
€600

Dhoma: 2Bath: 1m²: 74

Apartmente

1 year ago