Çmimi: nga

Jepet me Qira apartament 2+1 +2 tualete, ne Bllok

€800

Pershkrimi

PER QIRA🎁🎁
🔴🔥✅Tek ish Blloku ❤
✅Jepet me Qira apartament 2+1 +2 tualete.Apartamenti eshte i totalisht i mobiluar ne detaj ne menyre moderne.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor, ne zemer te bllokut.
Me siperfaqe te brendshme 90m2 dhe me orjentim Lindje & Veri
🔴 Cmimi 800 Euro/neto i pa diskutueshem.
🔴 Me takse te perfshire cmimi shkon 950 Euro
🔴 Jepet vetem per te huaj.Nese dehsironite vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9550
 • Çmimi €800
 • Sip. Bruto: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 90 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Bllok
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€130,000
€130,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 124.7

Apartmente

1 month ago

€250
€250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 106

Apartmente

11 months ago

€205
€205

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 101

Apartmente

2 years ago

€1,200
€1,200

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente, Garazh

7 months ago