Çmimi: nga

Jepet me qira 2+1 +2 tualete, tek Qendra Linkoln

€360

Pershkrimi

Jepet me qira 2+1 +2 tualete. Me vendodhje tek shkolla e Kuqe, jo shume larg nga qendra e Tiranes. Apartamenti eshte me siperfaqe 105 m2 dhe me orjentim nga Lindja. Ndodhet ne katin e 2 ose te parin banim te nje pallati te ri.
 Apartamenti eshte me 2 dhoma, koridor, sallon, ballkon si dhe 2 tualete ( njeri me dritare ).
 Jepet e mobiluar si ne foto ( pervec disa sendeve personale ).
 Cmimi muaj 360 Euro
( duke perfshire dhe taksen 15% )

Detajet

 • ID e Prones: HH 9594
 • Çmimi €360
 • Sip. Bruto: 105 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 105 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Pazari i Ri
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

4 months ago

€73,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 123

Apartmente

Armilda Zeneli

1 year ago

€73,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 123

Apartmente

1 year ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 120

Apartmente

2 years ago

€29,000
€29,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 53

Apartmente

8 months ago