Çmimi: nga

Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi, mbrapa Ringut.

€380

Pershkrimi

Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi, mbrapa Ringut. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri, eshte i sapomobiluar dhe i pabanuar me perpara. Cmimi: 380 €. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happpy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9686
 • Çmimi €380
 • Sip. Bruto: 60 m²
 • Tualet: 1
 • Sip. Neto: 60 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Zogu Zi
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€360

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 120

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€360

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 120

Apartmente

2 years ago

€600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

Armilda Zeneli

7 months ago

€600

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 117

Apartmente

7 months ago

€320

Dhoma: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

Armilda Zeneli

11 months ago

€320

Dhoma: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

11 months ago

€130,000
€130,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 124.7

Apartmente

5 months ago