Çmimi: nga

Aapartament 2+1+garazh, ne Astir.

€500

Pershkrimi

Ky apartament i ka te gjitha per nje jetese sa me komode dhe nje familje te madhe.
I shtruari i gjithi me parket cilesor, dritare me xham termik nga jasht ( duroplastike ), instalime te nje cilesie te larte, muret e veshura nga brenda per ngrohje, lavatrice per larje dhe per tharje, mobilim cilesor dhe modern.
Me nje siperfaqe 106 m2 te brendshme, organizohet ne menyre perfekte me nje koridor hyres dhe nje koridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhomat e gjumit.
Sallon me dalje ne ballkon, dhe kuzhine totalosht e kompletuar.
Nje tualet qendror dhe nje tualet ne dhomen matrimoniale.
Ka dalje direkte ne katin -1 me ashensor ku ndodhet dhe parkimi
Nese do e shihni nga afer do ju duket shume here me e bukur saqe do deshironi ta blini kete apartament, mirpo per momentin jepet vetem me qira 😁
Te dhenat :
Sallon + Kuzhine
Korridor
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ballkon
Mobilim Cilesor
Kati 5
Pallat i Ri ( Ndertim i vitit 2016 )
Ashensor
Garazhd i mbyllur me qepen ( me pult )
Vendodhje e ketij apartamenti eshte ne Astir, prane Ozonit.
Cmimi ne muaj 500 Euro me garazhd dhe internet te perfshire

Detajet

 • ID e Prones: HH 9610
 • Çmimi €500
 • Sip. Bruto: 115 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 106 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Astiri
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€300
€300

Dhoma: 1Bath: 1m²: 75

Apartmente, Zyra

1 year ago

€63,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

Armilda Zeneli

4 months ago

€63,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 64

Apartmente

4 months ago

€1,700
€1,700

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartmente

9 months ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 74

Apartmente

Armilda Zeneli

12 months ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 74

Apartmente

12 months ago