Çmimi: nga

EKSKLUZIVE OKAZION !!! Shitet apartament 1+1 Tek Stadiumi Dinamome hipoteke.

€72,000

Pershkrimi

EKSKLUZIVE🔥🔥🔥🔥
✅OKAZION !!!✅
🔴Tek Stadiumi Dinamo
Shitet apartament me çmim okazion për zonën ku ndodhet, çmimi i referencës për zonën tek Stadiumi Dinamo është 1100 Euro për metër katrorë, ndërkohë çmimi okazion i apartamentit është me 940 Euro metri katror.
Mundësi e mirë investimi!
– Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues por tepër të mirëmbajtur në shkallë.
– Kati ku ndodhet e bën edhe më të favorshëm pasi është në katin e 2-të.
– Me sipërfaqe të brëndshme 76.6 m2, apartamenti organizohet nga një koridor hyrës, sallon, kuzhinë të veçuar, koridor i brëndshëm ku bën dalje në dhomën e gjumit, në tualet dhe në ballkon.
– Me një orientim nga Jug-Lindja, apartamenti ka një ndriçim natyral.
– Disponon Çertifikatë pronësie.
Të dhënat :
• Kati 2
• Sipërfaqe e brëndshme 76.6 m2
• Me Hipotekë
Cmimi 940 Euro/m2.Cmimi total 72000 Euro.Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9489
 • Çmimi €72,000
 • Sip. Bruto: 76.6 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 76.6 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: E Shitur, Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Stadiumi Dinamo
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€600

Dhoma: 1Bath: 1m²: 85

Apartmente

Ervin Demi

2 years ago

€600

Dhoma: 1Bath: 1m²: 85

Apartmente

2 years ago

2 years ago

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 112

Apartmente, Zyra

Brikena Voci

2 years ago

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 112

Apartmente, Zyra

2 years ago

6 months ago