Çmimi: nga

Jepet apartament 3+1+2 me qera te Pazari i Ri

€410

Pershkrimi

Jepet apartament 3+1+2 me qera te Pazari i Ri
✅Apartamenti eshte i organizuar nga nje ambjent i madh ndenje me ballkon dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi ku nje dhome eshte me ballkon, 2 tualete dhe 1 depo.
✅Ka nje sip 130 m2
✅Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, shume te mire administruar.
✅ Apartamenti eshte pjeserisht i  mobiluar dhomen e ndenjes, dhomen e gatimit, 1 dhome gjumi dhe gjithashtu mobilohet dhoma tjeter e gjumit me deshiren e klientit.
🔥Cmimi: 50 .000 lek te reja ose 410 euro. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9446
 • Çmimi €410
 • Sip. Bruto: 130 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Sip. Neto: 130 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Me Qera

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Pazari i Ri
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

Armilda Zeneli

1 month ago

€1,250

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 260

Apartmente

1 month ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 113

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€70,000

Dhoma: 2Bath: 1m²: 113

Apartmente

2 years ago

€380
€380

Bath: 1m²: 60

Apartmente

4 months ago

€400
€400

Dhoma: 2Bath: 1m²: 119

Apartmente

11 months ago