Çmimi: nga

PER SHITJE. Super cmim ,Shitet apartament 2+1+studio+2tualete tek Pazari i Ri  me hipoteke.

€144,000

Pershkrimi

PER SHITJE. Super cmim ,Shitet apartament 2+1+studio+2tualete tek Pazari i Ri  me hipoteke.  Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor Sip 126m2 neto. Kati i dyte. Apartamenti eshte i projektuar ne nje kuzhine ndenje dhe gatimi, sallon, 2 dhoma gjumi+ nje studio, 2 tualete, ballkon.  Cmimi 144.000 eu Me Hipoteke. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home REal Estate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9281
 • Çmimi €144,000
 • Sip. Bruto: 132 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 126 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Neighborhood: Pazari i Ri
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook Linkedin

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

Armilda Zeneli

1 year ago

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 150

Ambiente Komerciale, Apartmente, Zyra

1 year ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

Armilda Zeneli

6 months ago

€350

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

6 months ago

6 months ago

€290

Dhoma: 2Bath: 1m²: 90

Apartmente

Armilda Zeneli

2 years ago

€290

Dhoma: 2Bath: 1m²: 90

Apartmente

2 years ago