Çmimi: nga

Shitet 1+1+2ballkone ne Plazh, ne Durres, prane Hotel Florides

€45,000

Pershkrimi

Shitet 1+1+2ballkone ne Plazh, ne Durres, prane Hotel Florides. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i sapo mobiluar me te gjitha paisjet e domozdoshme per nje jetese sa me komode dhe te qete, pasi dhe vendodhja e tij eshte shume prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri, 5-se katesh, siperfaqe 59 m2 e brendshme dhe 65 m2 total. Prona eshte me dokumentacion te regullt hipotekor. Apartamenti disponon dhe nje garazhd me siperfaqe 20 m2, me cmim 12000 € ekstra mbi cmimin e apartamentit. Cmimi: 45000€ . Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Esate & Consulting.

Detajet

 • ID e Prones: HH 9255
 • Çmimi €45,000
 • Sip. Bruto: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Hipotekë: po
 • Sip. Neto: 59 m²
 • Lloji i Prones: Apartmente
 • Statusi i Pronës: Per Shitje

Adresa

 • Qyteti: Durres
 • State/county: Qarku i Durrësit
 • Neighborhood: plepa
 • Shteti: Albania
Armilda Zeneli
Armilda Zeneli
+355 69 984 0597
Facebook

Me pyet per kete prone

Prona të ngjashme

€125,000
€125,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 100

Apartmente

1 week ago

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 135

Apartmente

Armilda Zeneli

12 months ago

€550

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 135

Apartmente

12 months ago

€320
€320

Dhoma: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

1 year ago

€38,000
€38,000

Dhoma: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

1 year ago